بهترین سرویس های VPN در سال 2020

اگر به دنبال حداکثر امنیت در حالت آنلاین هستید یک شبکه خصوصی مجازی میتواند به شما کمک کند .

دورکاری برای بسیاری از ما امری طبیعی شده است. به همین دلیل حفاظت از حریم خصوصی آنلاین با دسترسی به vpn از هر زمان دیگری ضروری تر است. اما از آنجا که بازار شبکه های خصوصی مجازی تجاری به طور چشمگیری رشد می کنند ، جستجوی بهترین سرویس VPN برای شما می تواند مشکل باشد.

در اینجا پس از تحقیق و آزمایش تعدادی از سریعترین و مطمئن ترین سرویس های VPN جمع آوری شده است. در تست و رتبه بندی فعلی، بیش از 20 عامل از جمله قیمت ، تعداد مکان های سرور ، امنیت ، سهولت دسترسی از راه دور ، محدودیت های پهنای باند ، ورود به سیستم ، IP اختصاصی و پویا ، نرم افزار مشتری و پشتیبانی مشتری را بررسی شده است.

معروفترین VPN هایی که گردآوری شده است و بخاطر داشته باشید که این یک لیست در حال تکامل است و دائماً به روز می شود

  • ExpressVPN

سرعت بسیار زیاد ، حریم خصوصی ثابت شده

تعداد آدرس های IP :   30000

تعداد سرورها: 3000 مورد 

تعداد اتصالات همزمان: 5

کشور / حوزه قضایی: جزایر ویرجین انگلیس

کشورها +94

3 ماه رایگان با برنامه 1 ساله

 

  • Surfshark

سرعت بسیار زیاد

تعداد سرورها: 1700+

تعداد مکان های سرور: 63

صلاحیت قضایی: جزایر ویرجین انگلیس  

2.49 دلار در ماه (81٪ تخفیف) برای یک برنامه دو ساله

اگر می خواهید کل خانه یا محل کار خود را از طریق VPN Surfshark اجرا کنید ، دیگر نگران این نیستید که چه تعداد دستگاه دارید که به  VPN متصل هستند. همچنین این نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات و مسدود کننده ردیاب را به عنوان بخشی از نرم افزار خود ارائه می دهد.

 

  • NordVPN

     تعداد آدرس های IP: 5000

     تعداد سرورها: 5،200+ سرور 

     تعداد مکان های سرور: 62

     کشور / حوزه قضایی: پاناما

     62 کشور

     ماهیانه 3.71 دلار (68٪ تخفیف) برای یک برنامه 2 ساله

     بررسی عمیق NordVPN و آزمایش عملی (ZDNet)

NordVPN یکی از مارک های شناخته شده در زمینه VPN است. این  VPNتعداد اتصال زیاد به صورت همزمان  با شش اتصال همزمان از طریق شبکه خود را ارائه می دهد ، جایی که تقریباً همه ارائه دهندگان دیگر پنج یا کمتر اتصال ارائه می دهند. NordVPN همچنین گزینه IP اختصاصی را برای کسانی که به دنبال سطح متفاوتی از اتصال VPN هستند ، ارائه می دهد. NordVPN دارای ویژگی سوئیچ kill است. ZDNet در طول آزمایشات خود هیچ گونه نشت حریم خصوصی را مشاهده نکرده است.

 

  • IPVanish

بهترین انتخاب VPN برای مبتدیان

     تعداد +40،000:  IP

     تعداد سرورها: 1،300

     تعداد مکان های سرور: 60

     تعداد اتصالات همزمان: 10

     کشور / حوزه قضایی: ایالات متحده

     5.20 دلار در ماه (57٪ تخفیف) برای یک برنامه یک ساله

یک برتری و پیروزی بزرگ برای IPVanish رابط کاربری سرگرم کننده و قابل تنظیم آن است ، که آن را به یک مشتری ایده آل برای کسانی تبدیل می کند که علاقمند به یادگیری نحوه درک اینکه VPN چه کاری انجام می دهد را دارند. انعطاف پذیری چند پلتفرمی آن همچنین برای افرادی که متمرکز بر یافتن VPN Netflix-friendly هستند ایده آل است.

 

انتخاب VPN درست می تواند گیج کننده باشد ما در اینجا مواردی را جهت انتخاب صحیح لیست می کنیم.

از سرویس های VPN رایگان استفاده نکنید: فقط گزینه های پولی را در زیر خواهید یافت زیرا تنها گزینه هایی است که می توانیم آنها را پیشنهاد دهیم.

 

به دنبال یک VPN بدون ورود به سیستم باشید ، اما نکته مهم را درک کنید: بهترین VPN ها تا آنجا که ممکن است کمتر log را نگه می دارند و آنها را تا حد ممکن ناشناس می کنند ، اما حتی VPN های "no-logs" "بدون ثبت" 100٪ ناشناس نیستند.

 

شفافیت VPN مهم است ، اما ضمانت نامه تنها آغاز کار هستند: بسیاری از سرویس ها از " ضمانت نامه" به عنوان راهی برای یادداشت منفعلانه استفاده می کنند. شما باید وقت بیشتری را صرف تحقیق در مورد اینکه آیا VPN احتمالی شما در گذشته با مقامات همکاری کرده است یا خیر و چگونه و چه زمانی این واقعیت را فاش کرده اند ، صرف کنید.

 

منبع : ZDNet