توسعه سامانه های رایانه ای سماتوس

مصاحبه تلفنی با مدیر فناوری اطلاعات شرکت مسکن سازان ثامن

مصاحبه تلفنی با مدیر فناوری اطلاعات شرکت مسکن سازان ثامن
به این نوشته امتیاز دهید

محمدرضا نجیب جلالی مدیر فناوری اطلاعات شرکت مسکن سازان ثامن در گفتگوی تلفنی با همکار بازرگانی شرکت سماتوس در خصوص حوزه فعالیت شرکت و خدماتی که از شرکت سماتوس استفاده می کنند گفت : شرکت عمران و مسکن سازان در حوزه مسکن و نظارت بر اجرای طرح های نوسازی و بهسازی حرم مطهر رضوی فعالیت می کند. خدمات دریافتی که از شرکت سماتوس داشتیم نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پیوند و خدمات سامانه های سفارشی پیاده سازی شده در بستر اتوماسیون اداری و bpms  است که از مهمترین آنها سامانه آرشیو اسناد با هدف سرویس دهی و الکترونیکی کردن خدمات در حوزه های مختلف از جمله املاک بوده. همچنین سامانه HSE ، داده پردازی شرکت عمران و مسکن سازان و طراحی و پیاده سازی توسط شرکت سماتوس برای اولین بار در کشور انجام شده و بزودی شاهد اجرایی شدن آن خواهیم بود. سامانه املاکِ نقشه آنلاین GIS  بر بستر اتوماسیون پیوند ایجاد شده و امکان مدیریت املاک در بستر نرم افزار مهیا شده است. این امر موجب پکپارچگی سیستم شده و این سامانه در سطح کشور یک محصول جدید و منحصر بفرد است و با توجه به پتانسیل های موجود در حوزه فناوری و با همکاری شرکت سماتوس قصد توسعه سامانه های فعلی رو هم داریم.

نجیب جلالی در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به سوالی در خصوص پتانسیل هایی شرکت سماتوس بیان نمود: با توجه به اینکه حوزه های همکاری دو مجموعه بسیار گسترده شده همکاری ما در دو بخش مدیریت می شود. یک بخش حوزه پشتیبانی محصول اصلی یعنی  اتوماسیون اداری است. با توجه به تغییراتی که در واحد پشتیبانی اتفاق افتاده بهترین نمره را به پشتیبانی بخصوص آقای مهندس صادق زاده می دهم (ایشان با خنده گفتند من از 100 به آقای صادق زاده 102 می دهم) خدمات پشتیبانی نمره بالا و خوبی دارد هم بخاطر کیفیت خدمات و هم سرعت عمل در پاسخگویی. بخش دوم فعالیت ما در قالب فنی مدیریت می شود که با توجه به گستردگی پروژه ها از نظر پیاده سازی مستلزم صبوری است البته که این تیم از نظر دانش فنی بسیار قوی هستند.

در پایان خانم طاهری از وقتی که آقای نجیب جلالی به ما داده بودند تشکر نموده و بیان کردند تمام تلاشمان را جهت بهبود خدمات و جلب رضایت شما و توسعه همکاری هایمان انجام می دهیم.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button