جشنواره فروش اتوماسیون اداری و فرایند ساز پیوند

تا ۵۰ درصد تخفیف

برای خرید اتوماسیون اداری و فرایند ساز , فرم زیر را تکمیل کنید

چرا اتوماسیون اداری و فرایند ساز پیوند

سامانه‌های مبتنی بر فرایند پیوند

CRM
فرایندهای پرسنلی
مدیریت جلسات مبتنی بر فرایند
فرایندهای انبار، خرید و تدارکات
ارزشیابی عملکرد مبتنی بر فرایند
فرایندهای حوزه‌ی تولید
چرا اتوماسیون اداری

مزایای اتوماسیون اداری پیوند؟

نرم افزار اتوماسیون اداری و فرایند ساز تحت وب پیوند با مدیریت مکاتبات، در بستری الکترونیک به شما امکان مدیریت مکاتبات،در سطح نامه های درون سازمانی (مکاتبات داخلی و فرآیندهای سازمانی) و برون سازمانی (نامه های صادره و وارده) را فراهم می نماید. در این سامانه، کاربران با توجه به سطوح دسترسی و جایگاه سازمانی اعطا شده امکان ارجاع، عطف و پیرو، ثبت دستور، مهلت پاسخگویی، طرح فوریت و رده محرمانگی و مشاهده سابقه و گردش در سازمان و بایگانی ، طبقه بندی و جستجو در میان اسناد سازمانی بر مبنای دسترسی های ارائه شده را انجام می دهد.

مزایای نرم افزار مدیریت کسب و کار (bpms) پیوند

نرم افزار مدیریت کسب و کار (bpms) پیوند متشکل از فرم ساز، گردش فرم و گزارش ساز می باشد. این سامانه برای الکترونیکی کردن فرآیندهای سازمانی طراحی شده است. نرم افزار مدیریت کسب و کار پیوند به شما این امکان را می دهد که بتوانید انواع فرم های سازمانی را بدون حتی یک خط کدنویسی ایجاد نموده و در سازمان خود انتشار دهید. 

چرا اتوماسیون اداری

درباره پیوند

سازمان الکترونیک پیوند یک سیستم جامع و یکپارچه تحت وب جهت مکانیزه کردن فرایند های سازمان، گردش مکاتبات سازمانی، بایگانی و مدیریت اسناد سازمان می باشد.با استفاده از سازمان الكترونيک پيوند، دیگر نيازی به نگهداری حجم زیادی از کاغذ نمي باشد و بسياری از روال های طولاني را مي توان با مدیریت درست اصلاح و بهبود بخشيد.