امکانات و قابلیت ها جدید اتوماسیون اداری و فرایند ساز پیوند

اثر انگشت

اثر انگشت بر روی فرم های مانند فرم قرارداد و یا فرم های که نیاز به اثر انگشت داشته باشد می توان از این قابلیت استفاده نمود و وقتی فرم به مرحله ای که کاربر نیاز به اثر انگشت داشته باشد با قراردادن انگشت خود بر روی دستگاه اثر انگشت ، عکس اثر انگشت بر روی فرم مربوطه کپی می شود و اثر انگشت شخص بر روی فرم درج می شود.

ماژول اثر انگشت اتوماسیون پیوند

امضای دیجیتال

برخی مواقع مدیران نیاز دارند تا اسناد را در کمترین زمان تایید و امضا کنند. امضای دیجیتال این امکان را می دهد که فرم هایی مانند فرم قرارداد پرسنل یا فرم هایی که نیاز به امضا کاربر داشته باشد با امضا بر روی دستگاه امضا دیجیتال عکس امضا بر روی فرم مربوطه کپی می شود و امضا شخص بر روی فرم درج می شود بدون نیاز به امضای فیزیکی تایید می شود.

امضای دیجیتال اتوماسیون پیوند

پی جو

یکی از مهمترین کاربردهای سامانه‌های اتوماسیون اداری، فراهم کردن امکان دسترسی سریع به اطلاعات می‌باشد. سرعت، دقت، هوشمندی و جامعیت موتور جستجوی سامانه، نقش مهمی در فراهم آوردن دسترسی سریع و جامع به اطلاعات خواهد داشت و چنانچه موتور جستجو نتواند با سرعت و دقت مناسب، اطلاعات مورد نیاز کاربر را فراهم کند، مشکلات زیادی برای سازمان ایجاد خواهد شد.

در اتوماسیون اداری پیوند امکان جستجو بر اساس مشخصات و متن نامه و قابلیت جستجو در فایل‌هایی که به نامه پیوست می‌شود فراهم است.

پی جو اتوماسیون اداری

اصلاح و بهینه شدن جستجو در کارتابل و دبیرخانه

اضافه شدن امکانات بیشتر برای جستوجوی دقیق تر در کارتابل و دبیرخانه اتواماسیون اداری پیوند

اصلاح و بهینه شدن جستجو در کارتابل و دبیرخانه

امکان رهگیری چاپ نامه با qr code

اضافه شدن امکانات بیشتر برای جستوجوی دقیق تر در کارتابل و دبیرخانه اتواماسیون اداری پیوند

qr code

ارتقای زیرساخت اتوماسیون اداری پیوند

  • ارتقا سیستم عامل دبیان
  • ارتقا PHP
  • ارتقا apache
  • ارتقا پایگاه داده
  • بهینه سازی ساختارهای امنیتی

گواهی نامه افتا

یکی از نیاز های مهم اتوماسیون برای هر سازمان داشتن امنیت بالا و حفظ دادها و اطلاعات است. شرکت سماتوس پس از انجام تست های مختلف گواهی افتا را برای نسخه جدید اتوماسیون اداری و فرایند ساز پیوند تمدید کرد .

دو زبانه و چند زبانه شدن سازمان الکترونیک پیوند

یکی دیگر از امکانات نسخه جدید اتوماسیون اداری پیوند این است که با فعال سازی این قابلیت می توانید هر زبانی که نیاز دارید را به اتوماسیون اضافه کنید 

برخی دیگر از امکانات نسخه جدید اتوماسیون اداری پیوند