سامانه مدیریت جلسات اتوماسیون پیوند

5/5 - (2 امتیاز)

امروزه، مدیریت و کنترل جلسات مدیران و افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. جلسات به صورت درون سازمانی و برون سازمانی نیازمند مدیریت دقیق تر از نظر زمان نیروهای یک سازمان می باشد. همانطور که افرایش بهره وری سازمان نیازمند داشتن سیستم اتوماسیون اداری خوب است، برگزاری جلسات به موقع در یک سازمان، کنترل بهتر زمان، بهبود اشتراک نظرات و سرعت بخشیدن به ثبت و اقدام صورتجلسات نیازمند یک نرم افزار مدیریت جلسات است.

نرم افزار مدیریت جلسات اتوماسیون پیوند، یک سامانه مدیریتی هوشمند است. این نرم افزار با اهمیت دادن به ارزش زمان، در عملکرد هر چه بهتر سازمان ها و ادارات، به منظور انسجام و سازمان دهی بهتر جلسات و پیگیری مصوبات آن طراحی و پیاده سازی شده است.

مدیریت صفر تا صد جلسات، با سامانه مدیریت جلسات پیوند

امکانات نرم افزار مدیریت جلسات اتوماسیون اداری پیوند

دعوت به جلسه
نرم افزار مدیریت جلسات پیوند
نرم افزار مدیریت جلسات
اطلاع رسانی
مرکز جلسات
نرم افزار جلسات
نرم افزار مدیریت جلسات
فرم صورت جلسه
گزارشات
گزارشگیری در نرم افزار مدیریت جلسات
6 دیدگاه
رویا ایزدی

با سلام لطف میکنید بگید در صورت کنسل شدن جلسه اطلاع رسانی به چه صورت انجام میشه؟باتشکر

مدیر سایت

سلام، در صورت کنسل شدن جلسه می توان متن اطلاعیه را از طریق پنل پیامک برای اعضای جلسه ارسال کرد. البته در صورتی که شماره تماس این دوستان در فرم جلسه ثبت و فرم تکمیل شده باشد.

بابازاده

سلام جهت ثبت اقدامات چه کسی باید این موارد و ثبت کند و تائید متن صورتجلسه در مرحله اول با چه شخصی هست

مدیر سایت

سلام، گردش فرآیند در سازمان بر اساس بروکراسی مشتری قابل سفارشی شدن هست. متن صورتجلسه را، معمولا منشی جلسه تهیه میکند و افراد حاضر در جلسه در صورت تایید میتوانند امضا و اگر موردی جا افتاده اعلام نظر نمایند.

بابازاده

سلام وقت بخیر ممنون از پاسخگویی
صورتجلسه در مرحله اول که توسط منشی تکمیل میشود و برای بازنگری به مدیران حاضر در جلسه ارجاع داده می شود تا در صورت نیاز به اصلاح در متن و مصوبات تغییرات را اعمال کنن
آیا این چرخه به صورت پیش نمایش هست یا اینکه به صورت متن صورتجلسه اصلی ارسال و پس از هر گونه تغییرات قبل از تائید رفت و برگشت می شود اصلاح می شود و تغییرات مجددا اعمال و مجددا امضاء یا تائید می شود

مدیر سایت

سلام، هر دو حالت قابل اجرا و سفارشی سازی براساس نیاز شما می باشد. برای آشنایی بیشتر با این سامانه و دیدن قابلیت ها و دموی آن لطفا از طریق لینک https://samatoos.ir/demo-request/ اقدام کنید. یا با شماره 05137178 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button