نرم افزار املاک و مستغلات پیوند (ویژه شهرداری ها)

5/5 - (1 امتیاز)

املاک و مستغلات، یکی از اموال غیر منقول برای سازمان های خصوصی و دولتی از جمله شهرداری ها محسوب می شود. بنابراین ساماندهی و مدیریت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است به همین منظور نرم افزار املاک و مستغلات پیوند توسط تیم سماتوس برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

نرم افزار املاک پیوند می تواند مستندات همه ی املاک از جمله استیجاری، باغی و … را ثبت و ضبط و آرشیو کند.

از مهم ترین ویژگی های این سامانه امکان ارتباط آن با نرم افزار شهرسازی و خواندن اطلاعات از آن است. از آنجایی که نرم افزار شهرسازی فقط امکان ثبت اطلاعات را دارا می باشد شرکت سماتوس با استفاده از زیر ساخت bpms و خواندن اطلاعات آن، امکان ارجاع، دستور، گزارش و … را فراهم نموده است.

چرا نرم افزار املاک و مستغلات پیوند ؟

نرم افزار املاک و مستغلات پیوند سامانه ای تحت وب است که برای مدیریت املاک با قابلیت نگهداری ,  ثبت , طبقه بندی املاک  و ثبت اقدام های رخ داده در کوتاه ترین زمان ممکن در هر تعداد مراکز ملک به‌صورت متمرکز یا سراسری استفاده می‌شود.

نرم افزار املاک و مستغلات چه ویژگی هایی دارد ؟

 نرم افزار املاک و مستغلات به متخصان در این زمینه کمک می کند تا مخاطیبن را ذخیره و مدیریت و تقسیم بندی کند که این کار باعث بهبود کارایی می شود . نرم افزار املاک  فرآیند های مثل بررسی هزینه و مدیریت املاک را خودکار کند که می تونید خیلی راحت املاک را بررسی کنید .

یکی از نیاز های اصلی در زمینه املاک ساده سازی فرآیند های کاغذی است . در این زمینه فرم های کاغذی متعددی وجود دارد این سامانه با پردازش و ذخیره سازی اطلاعات را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث میشه تسریع در فرآیند ها می شود .  

با کمک سامانه املاک و مستغلات می تویند قرار ملاقات با مشتریان را در سامانه ثبت و مدیریت کنید که یاعث بهبود کارایی می شود .

جستجو در اتوماسیون اداری پیوند

امکانات سامانه املاک و مستغلات

کاربردهای خاص این برنامه ها شامل مدیریت املاک  ، مدیریت اسناد، امکان ثبت و ارجاع قراردادها و نمایش هر ملک روی نقشه و ….  است. متخصصان املاک و مستغلات مانند نمایندگان، کارگزاران، شرکت های کارگزاری و سرمایه گذاران می توانند از این برنامه ها برای ساده سازی عملیات استفاده کنند.

نرم افزار املاک و مستغلات به هماهنگی و مدیریت ملک ها کمک میکند . با استفاده از این نرم افزار سازمان ها و کسب و کار ها می توانند و قیمت و جزئیات املاک را در یک سیستم داشته باشند و کمک می کند تا فرایند ها را ساده تر مدیریت کنید .

بله نرم افزار املاک پیوند قابلیت اتصال به GIS را نیز دارد .