توسعه سامانه های رایانه ای سماتوس

نرم افزار مدیریت فرایند و BPMS پیوند

5/5 - (1 امتیاز)

نرم افزار مدیریت کسب و کار و bpms پیوند متشکل از فرم ساز، گردش فرم و گزارش ساز می باشد. این سامانه برای الکترونیکی کردن فرآیندهای سازمانی طراحی شده است. نرم افزار مدیریت کسب و کار پیوند به شما این امکان را می دهد که بتوانید انواع فرم های سازمانی را بدون حتی یک خط کدنویسی ایجاد نموده و در سازمان خود انتشار دهید. با استفاده از این سامانه کاربر قادر خواهد بود انواع فیلدهای اطلاعاتی، نظیر فیلد تاریخ، فیلد متنی، عکس امضا و … را تنها با استفاده از drag & drop موس، برروی محیط طراحی خود کشیده و انواع فرم های اطلاعاتی خود را طراحی کنید. سپس با تعریف انواع گردش برروی این فرم ها با استفاده از سامانه گردش فرم، آنها را در سازمان خود به گردش در آورده و با تولید انواع گزارشات پویا با بهره گیری از سامانه گزارش ساز، چرخه فرایند خود را تکمیل نمایید.

سامانه گردش فرم زیر سیستم نرم افزار bpms پیوند

 شما می توانيد فرمهایی که ایجاد می کنيد به صورت خودکار به گردش درآورید تا حتما به صورت استاندارد، افراد با توجه به اولویت آنرا تایيد نمایند. با استفاده از سامانه گردش فرم پيوند، کاربران قادر خواهند بود تا انواع روال های گردش فرم را برای فرم های مختلف تعریف نمایند. همچنين امكان تعریف رویداد های مختلف نظير ارجاع نيز می باشد. به این معنا که اگر اتفاق مشخصی، مثل عمل امضا کردن رخ داد، سيستم به صورت خودکار اکشن مشخصی مثل ارجاع را اعمال مي نماید.

زیر سیستم های نرم افزار bpms پیوند

نرم افزارهای سازمانی اتوماسیون اداری

فرایندهای سازمان خود را مکانیزه کنید

مهمترین مزایای نرم افزار bpms و مدیریت کسب و کار پیوند

اتوماسیون اداری پیوند

امکانات و قابلیت های نرم افزار مدیریت کسب و کار پیوند

سامانه فرآیند ساز

برخی از فرایندهای طراحی شده با bpms پیوند

3 دیدگاه
احمد مومنی

ما این bpms رو در بستر کاری مجموعه پیاده کردیم و واقعا ازش راضی هستیم تشکر از واحدهای فنی و پشتیبانی شما

وحید محمدپور

با عرض سلام و احترام
پکیج های مربوط به ثبت ساعات تردد پرسنل شرکت و محاسبات مربوطه که شامل درخواست مرخصی، اضافه کار؛ ماموریت و… می باشد چیست؟ آیا در وبسایت سماتوس قسمتی جهت معرفی این موارد موجود هست؟

مدیر سایت

سلام دوست عزیر،
نرم افزار پرسنلی پیوند که به صورت یک پکیج و یا جدا می تونه در اختیار شما قرار بگیره شامل ثبت ساعت تردد، درخواست مرخصی، ماموریت، اضافه کار، وام، درخواست کالا، دفترچه تلفن و … گزارشات مربوط به آنها می باشد. در صورت نیاز به مشاهده محیط نرم افزار از قسمت درخواست دمو با ما در تماس باشید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button