مشاوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار

1/5 - (2 امتیاز)

امروزه یکی از دغدغه های سازمان ها، رهایی از جزیره ای بودن سیستم ها است. برای حل این مشکل راهکاری وجود دارد و آن استفاده از زیر ساخت bpms در سازمان است. با استفاده از زیر ساخت bpms می توان انواع فرآیندهای سازمانی شامل فرآیندهای پرسنلی (مرخصی، ماموریت، اضافه کارو ….)، کارگزینی و منابع انسانی (استخدام، درخواست نیرو، درخواست مساعده، درخواست وام، ارزشیابی عملکرد و ….)، اداری (درخواست کالا، خدمات، خرید و ….) تخصصی ( مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری، پشتیبانی، خدمات نصب و راه اندازی و ….) را پیاده سازی کرد.
اما چالشی که در این مسیر وجود دارد غیرشفاف بودن مسیرهای فرایند سازمانی و نیازمندی های اصلی سازمانهاست. معمولا فرآیندها در سازمان دارای گردش های غیر ضروری هستند یا برخی گردش ها و گزارشات به درستی شناسایی نشده و یا نادیده گرفته می شوند.

بهترین پیشنهاد جهت رفع این ابهامات استفاده از خدمات مشاوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار می باشد.

مشاوران مدیریت چه کاری انجام می دهند ؟

مشاوران مدیریت با کسب و کارها همکاری می کنند تا با ارائه خدمات، عملکرد آنها را بهبود بخشند. آنها در طیف گسترده ای از بخش ها با مشاغل کار می کنند، از جمله استراتژی کسب و کار، امور مالی، منابع انسانی و بازاریابی.مشاوره مدیریت فقط مخصوص شرکت های خصوصی نیستند – بسیاری از موسسات دولتی از مشاوره مدیریت برای بهبود عملکرد و کارایی خود استفاده می کنند.به طور کلی ، نقش مشاور این است که به مشتری خود یک حسابرسی از رویه های جاری ارائه دهد. برای بهبود، یک برنامه عملیاتی به آنها پیشنهاد می دهند.

چرا کسب و کارها از مشاوران مدیریت استفاده می کنند؟

مشاور مدیریت اغلب شکاف مهارتی یک کسب و کار را پر می کند. دریافت کمک خارجی می تواند بسیار ارزان تر از استخدام افراد جدید یا حتی یک تیم برای مدیریت یک پروژه یا کار باشد. یک مشاور احتمالاً در زمینه خاصی تخصص دارد،که ممکن است یک کسب و کار به صورت داخلی نداشته باشد. به علاوه،آنها می توانند روی پروژه حاضر تمرکز کنند بدون اینکه حواسشان به اجرای روزمره کسب و کار باشد.

مراحل طراحی و مستندسازی فرایندهای سازمانی توسط مشاوران شرکت سماتوس

مشاوره خدمات کسب و کار
مشاوره مدیریت فرایندهای کسب و کار

مزیت های استفاده از خدمات مشاوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار

برخی مشتریان ما در حوزه مشاوره و پیاده سازی فرایند کسب و کار

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حامد محجوب
حامد محجوب
1 سال قبل

لطف میکنید مشتریانی که توی این حوزه از خدمات شما استفاده کردند رو معرفی کنید یا لینک قسمتی که بتونم به این لیست دسترسی داشته باشم رو بذارید

2
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx