سامانه پرسنلی اتوماسیون اداری پیوند

4/5 - (4 امتیاز)

امروزه هر سازمانی به این نیاز دارد که بتواند اطلاعات مربوط به پرسنل خود را حفظ، نگهداری و به طور دقیق رصد و مدیریت نماید، تا در مدیریت عملکرد کارکنان و محاسبه حقوق و دستمزد و همچنین اطلاعات کارکنان نظارت دقیق داشته باشد.

نرم افزار پرسنلی اتوماسیون پیوند با توجه به آخرین متدهای محاسبات و روشهای مدیریتی کارکنان طراحی و پیاده سازی شده است و سازمان شما می تواند تمامی فرایندهای مورد نیاز خود را به طور دقیق با توجه به نیازهای سازمان، کاملا منعطف اجرا نماید.

امکانات نرم افزار پرسنلی اتوماسیون اداری پیوند

سامانه پرسنلی پیوند

چرا سامانه پرسنلی پیوند

سامانه پرسنلی پیوند

ارتباط سخت افزار های مختلف با فرم های پرسنلی

دستگاه حضور و غیاب

در صورت ارتباط دستگاه حضور و غیاب از طریق وب سرویس های استاندارد شده به سیستم پرسنلی پیوند، امکان پیاده سازی گزارشات کارکرد پرسنل وجود دارد.

در این گزارش می توان مجموع ساعت مرخصی ها، ماموریت ها، اضافه کاری و ساعات کارکرد عادی هر پرسنل را مشاهده نمود.

دسترسی این فرایندها را در ازای هر نیرو می توان ارائه کرد یعنی هر فرد می تواند گزارش کارکرد ماهیانه خود را مشاهده نماید.

گزارشها در سامانه پرسنلی
دستگاه اثر انگشت در نرم افزار پرسنلی

دستگاه اثر انگشت

در برخی از فرآیندهای سازمانی مانند فرم قراردادها (قرارداد های پرسنل خط تولید، اداری و مالی و حقوقی، پرسنل فنی، قراردادهای پیمانکاری و ….) ممکن است طرف مکاتبه فردی باشد که کاربر نرم افزار اتوماسیون اداری ما نیست و یا به دلایل حقوقی و قضایی حتما در آن فرم باید اثر انگشت ثبت گردد.

در این حالت می توان با ارتباط دستگاه اثر انگشت به bpms پیوند، اثر انگشت را توسط سخت افزار دریافت و پای فرایند مذکور ثبت نمود.

مدل پیشنهادی این دستگاه را می توانید از واحد فروش و بازرگانی متناسب با نوع درخواست و نیاز خود دریافت نمایید.

قلم نوری

یکی دیگر از سخت افزارهای مرتبط و کمک کننده در فرآیندهای سازمانی، دستگاه پد امضای الکترونیک و قلم نوری می باشد.

مدیریت برخی درخواست ها در سیستم های پرسنلی مستلزم به ثبت امضای شخص می باشد که در صورتی که طرف مکاتبه به عنوان کاربر در سیستم تعریف نشده باشد، نمونه امضای دیجیتال نیز برای آن شخص تعریف نشده است، با استفاده از این سخت افزار می توان اثر امضا را در این سیستم ترسیم کرد تا در فرایند مورد نظر قرار گیرد.

برای دریافت خروجی از فرآیندها می توان با طراحی یک webpage از هر فرآیند ثبت شده در سیستم یک نسخه قابل چاپ در دسترس طرفین فرآیند قرار داد.

بدین صورت که ابتدا کاربر با کلیک بر روی دامنه مورد نظر از طریق شماره تلفن همراه احراز هویت می شود و پس از ورود به سیستم می تواند تصویر فرآیند مورد نظر را مشاهده و پرینت نماید.

ارتباط قلم نوری با سامانه پرسنلی

با سامانه پرسنلی پیوند، اطلاعات پرسنل خود را مدیریت کنید