توسعه سامانه های رایانه ای سماتوس

عوامل موثر در قیمت اتوماسیون اداری

عوامل موثر در قیمت اتوماسیون اداری
5/5 - (1 امتیاز)

زمانیکه قصد خرید یک محصول را داریم اولین چیزی که می خواهیم بدانیم قیمت آن محصول است. اما قیمت محصولات بر چه اساسی تعیین می شود؟ آیا می دانید معیارهای قیمت گذاری اتوماسیون اداری و نرم افزارهای کسب و کار چیست؟

 در اینجا با فاکتورهای موثر در قیمت اتوماسیون اداری پیوند آشنا می شوید.

عوامل موثر بر قیمت اتوماسیون اداری

عوامل موثر بر قیمت اتوماسیون اداری پیوند

قیمت گذاری در شرکت سماتوس طبق فرمول محاسبه می شود این امر موجب می شود از ارائه قیمت به صورت سلیقه ای جلوگیری شود. آیتم های مورد نظر در این فرمول شامل هزینه خرید لایسنس (قیمت پایه نرم افزار) ، تعداد کاربر (بدون محدودیت در کاربر آنلاین همزمان) و هزینه آموزش کاربران، هزینه نصب و راه اندازی و تعریف اطلاعات پایه و استقرار نرم افزار می باشد.

در قیمت های ارائه شده محدودیتی بر روی تعداد کاربر آنلاین همزمان، چارت سازمانی، الگوی چاپ، تعداد دبیرخانه، تعداد و نوع فرم های سازمانی وجود ندارد و این یک مزیت نسبت به سایر سیستم های نرم افزار اتوماسیون اداری و bpms می باشد.

برآورد هزینه های سفارشی سازی

هر گونه درخواست سفارشی سازی از سمت مشتری در مرحله اول امکان سنجی می شود و پس از تایید واحد فنی و اعلام نفرساعت پیاده سازی درخواست، هزینه انجام کار توسط واحد بازرگانی برآورد و به مشتری اعلام می گردد و در صورت تایید مشتری ، درخواست در دستورکار فنی جهت پیاده سازی قرار می گیرد.

برآورد هزینه های پشتیبانی

طبق تعرفه های نظام صنفی رایانه ای کشور مبلغ قرارداد پشتیبانی برای سال اول25  تا 35 درصد مبلغ قرارداد فروش می باشد.

شرکت سماتوس بر روی خدمات پشتیبانی خود  sla متفاوتی دارد. سطح خدمات پشتیبانی پیشنهادی بر اساس نیاز مشتری تعیین و قیمت پیشنهادی طبق تعرفه اعلام می گردد.

شایان به ذکر است هزینه به روزرسانی در طول دوره پشتیبانی دریافت نمی گردد و در صورت انعقاد قرارداد پشتیبانی، به روزرسانی ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار  می گیرد.

هزینه افزودن کاربر و ماژول های اضافه

در صورتی که مشتری درخواست افزایش تعداد کاربر داشته باشد این امکان برای سازمان فراهم خواهد شد. برآرود قیمت با یک قیمت پایه شروع می شود اما با افزایش تعداد کاربر، قیمت سرشکن خواهد شد.

هنگامی که نرم افزار توسعه یابد و ماژول جدیدی تولید شود، واحد بازرگانی ضمن معرفی،  نسبت به اعلام قیمت به مشتریان فعلی اقدام می نماید. لازم به ذکر هست با توجه به اینکه هزینه های نصب از قیمت اعلام شده کسر می گردد قیمت ماژول های جدید برای مشتریان فعلی به مراتب پایین تر از قیمت اعلام شده به مشتریان جدید می باشد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button