توسعه سامانه های رایانه ای سماتوس

داستان پیاده سازی BPMS پیوند در کارخانه ستاک

داستان پیاده سازی BPMS پیوند در کارخانه ستاک
به این نوشته امتیاز دهید

این شرکت فعالیت خود را، با نام تجاری ستاک، از سال 1386 آغاز نموده و اولین واحد دریافت کننده استاندارد بیسکوییت جو در کشور است.

ستاک با حدود 200 نیرو از سال 99 به جمع مشتریان سماتوس پیوسته است.

وضعیت مجموعه ستاک قبل از استقرار نرم افزار bpms

در این مجموعه از ابتدا برخی از فعالیت ها مثل امضای قراردادها ،گزارشات حضور و غیاب به صورت دستی انجام می شد و امکان ثبت مرخصی برای افرادی که خارج از سازمان بودند وجود نداشت

ستاک بعد از استقرار bpms پیوند

در ابتدا بعد از استقرار bpms پیوند، فرایند مرخصی پیاده سازی شد تا دیگر نیازی به پرکردن فرم مرخصی در داخل سازمان نباشد. در این مرحله از طریق وب سرویس ارتباطی بین سایت و اتوماسیون برقرار شده و به محض اینکه کاربر فرم مرخصی را در سایت پر نموده اطلاعات در اتوماسیون ثبت شده و فرایند به طور خودکار مرحله اولیه را سپری نموده و وارد مرحله تایید می گردد.

 در مرحله بعد فرایند قرارداد پرسنل با مدت معین و قرارداد پرسنل با مدت موقت پیاده سازی شد تا  امضا و اثر انگشت به طور مکانیزه در فرم ثبت شود. در این مرحله امضا و اثر انگشت توسط دستگاههای سخت افزاری گرفته شده و سماتوس با ارتباط بین دستگاه و اتوماسیون در لحظه امضا و اثر انگشت را به صورت پیش نمایش در فرم قرارداد گذاشته و امکان چاپ قرارداد را فراهم می آورد

و در آخر فرایند گزارش کارکرد پرسنل پیاده سازی گردید چون حضور و غیاب پرسنل در ستاک با دستگاه تشخیص چهره انجام می شد و ستاک نیاز به ارائه گزارش کارکرد پرسنل و استفاده از آن در سیستم حسابداری خود را داشت. در این مرحله ارتباطی بین اتوماسیون اداری پیوند با دستگاه حضور و غیاب و ثبت آنی اطلاعات در فرم کارکرد پرسنل برقرار شد و در نهایت خروجی کارکرد عادی، مرخصی ها (از فرم مرخصی) و فیلدهای مورد نیاز مجموعه جهت ایمپورت آن در سیستم حسابداری ارائه گردید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button