توسعه سامانه های رایانه ای سماتوس

پست سوئیس خدمات ابری رمزگذاری شده می‌سازد

پست سوئیس خدمات ابری رمزگذاری شده می‌سازد
به این نوشته امتیاز دهید

پست سوئیس سهم بزرگی از ارائه خدمات ابری رمزنگاری شده را با کمک Tresorit به دست آورده است.

جزئیات مالی خرید فاش نشده است. اما Tresorit می گوید که قصد دارد حریم خصوصی و امنیت دیجیتال را بهبود بخشد ، و این همکاری برای تقویت هر دو شرکت و ایجاد فرصت های جدید برای مشتریان آنها است.

ترزوریت که ده سال پیش تاسیس شد ، می گوید که پس از این توافق قصد دارد حضور خود را در آلمان ، اتریش و سوئیس بیشتر گسترش دهد.

tresorit-swiss

ترزوریت در مقاله ای اعلام کرد:”ما همچنین به خدمات جهانی خود در کشورهای اتحادیه اروپا ، انگلیس و ایالات متحده ادامه می دهیم. فناوری پیشرفته ما به گسترش سبد محصولات دیجیتال موجود Swiss Post و دیگر کشورها کمک خواهد کرد.”

“به عنوان بخشی از پست سوئیس ، ما از ادامه توسعه ابزارهای بهره وری و فضای کاری رمزگذاری شده End-to-End که به افراد و مشاغل اجازه می دهد به راحتی و با اطمینان کار کنند ، می دانند که اطلاعات ارزشمند آنها از هرگونه ثالث در امان است.”

Tresorit به مشتریان خود اطمینان داد که هیچ چیز تغییر نخواهد کرد ، زیرا همه خدمات ارائه شده توسط این شرکت به روال معمول ادامه خواهد یافت. این شرکت قصد دارد تیم مدیریتی فعلی خود از جمله موسسان و سهامداران خود را حفظ کند ، زیرا Tresorit یک نهاد مستقل در گروه سوئیس پست خواهد بود.

سوئیس پست در 25 کشور فعال است ، بیش از 54000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و در سال 2020 بیش از 7.6 میلیارد دلار گردش مالی ایجاد کرده است.

منبع:TechRadar

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button