ارسال پیامک در اتوماسیون پیوند

3/5 - (1 امتیاز)

ماژول پیامک در اتوماسیون اداری به شما کمک می کند ضمن ارسال نامه، با ارسال یک پیامک به دریافت کننده نامه در خصوص دریافت نامه و یا درخواست جدید اطلاع رسانی کنید. از آنجایی که برخی مکاتبات از اهمیت بالایی برخوردار هستند و ممکن است گیرنده ارجاع آنلاین نباشد و متوجه دریافت نامه جدید در کارتابل خود نشود، با ارسال همزمان پیامک به خط تلفن همراه آن کاربر می توان به ایشان اطلاع رسانی کرد. البته که انجام این امر مستلزم ثبت شماره های همراه کاربران در بخش مدیریت سیستم و تعریف کاربری می باشد.

ماژول پنل پیامک

نحوه ارتباط پنل پیامک با اتوماسیون اداری پیوند

ماژول پیامک با استفاده از یک پنل تبلیغاتی که با وب سرویس به اتوماسیون اداری متصل می باشد این امر را تحقق می بخشد. شما می توانید با استفاده از پنل های شرکت سماتوس بدون نیاز به پرداخت هزینه وب سرویس و پنل پیامک و تنها با پرداخت هزینه ماژول پیامک، ارسال پیامک در اتوماسیون اداری خود را فعال نمایید.
در صورتی که مشتری مایل به استفاده از پنل های خدماتی و یا تبلیغاتی سازمان خود می باشد می تواند با ارائه وب سرویس مناسب، درخواست تغییر پنل را به شرکت اعلام نماید.

انجام ارتباط وب سرویس های دیگر به اتوماسیون اداری مستلزم پرداخت هزینه جدا از ماژول پیامک می باشد.

استفاده از ماژول پیامک در فرایند ساز

وب سرویس پنل پیامکی به شما امکان ارسال پیامک در فرآیندهای سازمانی را نیز فراهم می نماید. در بخش BPMS شما می توانید با تعریف شرط در گام های مختلف فرایند، پیامک ارسال نمایید. به عنوان مثال در فرایند تمدید قرارداد می توان ارسال پیامک یاداوری یک ماه قبل از پایان قرارداد را تنظیم نمود.

قابلیت های ماژول پنل پیامک پیوند

درخواست دمو پنل پیامک پیوند

پنل پیامک همراه نرم افزار اتوماسیون اداری ارائه می شود. 

قابلیت های اتوماسیون اداری پیوند

تعریف چند امضا در اتوماسیون

چند امضایی

پروتکل ece در اتوماسیون اداری

پرتکل ece

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx