نرم افزار مدیریت فکس

نرم افزار مدیریت فکس اتوماسیون اداری پیوند به سازمان ها کمک می کند تا بدون نیاز به دستگاه فکس از طریق این نرم افزار به صورت الکترونیکی فکس های داخل و خارج سازمان را از طریق اتوماسیون اداری پیوند درریافت کنند . 

فکس و ایمیل دو عنصر بسیار مهم در جریان اطلاعات هر سازمانی هستند. اینها وظایف نگهداری فایل، که دسترسی آسان به این نوع ارتباطات را فراهم می کند، خدمات مشتری، فرآیندهای تجاری و انطباق با مقررات را بهبود می بخشد. به همین دلیل، گنجاندن خدمات مدیریت فکس در سیستم مدیریت اسناد و اتوماسیون اداری سازمان بسیار مهم است.

ارتباطات از طریق فکس اغلب حاوی اطلاعات مهمی است: اعلامیه های حقوقی، داده های شخصی، اطلاعات حساب های پرداختنی، حساب های دریافتنی و… با این حال، این مورد گاهی نادیده گرفته می شود یا به سادگی از کنار آن عبور می شود.

مدیریت فکس در نرم افزار اتوماسیون اداری را می توان با جایگزین کردن فکس در قالب کاغذی بهبود بخشید  و امنیت دریافت اسناد را افزایش داد ضمن اینکه در تسریع امور جهت ثبت و ضبط اسناد وارده نقش بسزایی دارد. ماژول فکس سرور فرصتی برای تجزیه و تحلیل مدیریت جهانی فکس ها در سازمان فراهم و به حذف معقول سیستم کاغذی کمک می کند.

درخواست دمو اتوماسیون اداری پیوند

قابلیت های زیر سیستم مدیریت فکس

مدیریت فکس
سیستم اتوماسیون اداری امکان مدیریت فکس ها و اطلاعات موجود در آنها را به کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین روش ممکن می دهد
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نجفی
نجفی
2 ماه قبل

سلام امکان اتصال فکس به اتوماسیون اداری وجود داره ؟

2
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx