فروش ویژه اتوماسیون اداری تحت وب پیوند و فرآیندها

کسب و کارتان را به یک دستیار خوب پیوند دهید.

جایی که سازمانمان در شرایط بحرانی قرارداد یا مسیر رشد را طی می کند با مسیری گذاری دست و پنجه نرم می کند که باید تصمیمات استراتژیکی اتخاذ کنیم و حتی در مواقعی که همه چیز به خوبی پیش می رود یک دستیار قابل اتکا نیاز داریم، دستیاری که تمامی داده ها را به خوبی در حافظه اش داشته باشد، در سریع ترین زمان گزارش های مهم برایمان تولید کند، حواسش به فرآیند سازمان باشد و جلوی ضرر و زیان ها را بگیرد و ما را مطمئن سازد که در مسیر درستی گام برمیداریم و در واقع سازمانمان را در همان نقطه ای نگه دارد که باید باشد، ما به شما آن دستیار مطمئن را می دهیم.

فرصت ویژه خرید اتوماسیون اداری و فرآیندهای پیوند، با تخفیف جشنواره در بسته های پیشنهادی

پکیج طلایی

پکیج نقره ای

پکیج برنزی

پیکج اقتصادی

آغاز جشنواره فروش اتوماسیون اداری همراه با شرایط پرداخت فوق العاده و ویژه 

سازمان الکترونیک پیوند

دستیار یک سازمان باید بتواند رویکرد داده‌ محوری را در پیش بگیرد تا با سیستمی کردن فرایندها، سازمان چابک (Agile) شود و خروجی آن می شود سازمانی با عملکرد بهتر و مطمئن. سیستم های اتوماسیون اداری و فرآیندها قابلیت نگه داری و واکاوی حجم وسیعی از داده ها را دارند، به طوری که علاوه بر به جریان انداختن تمامی مکاتبات اداری، فرآیندهای مورد نیاز را مکانیزه می کنند از فرآیندهای پرسنلی مانند ارزیابی عملکرد، آموزش، دریافت مرخصی، ماموریت گرفته تا فرآیندهای تولید، انبار، خرید، مدیریت ارتباط با مشتری و …. و باعث می شود مسائل برای کلیه کارکنان روشن باشد و کارها به صورت ساده برگزار شود. سیستم اتوماسیون اداری و فرآیندها پیوند، ضمن سادگی در عملکرد و کاربر پسندی، کارآمدی لازم را دارد که ضمن مدیریت مکاتبات مکانیزه کردن فرآیندها به سادگی و تولید گزاراشات موثر به عنوان یک دستیار قابل اتکا در سازمانتان مستقر شود.

چرا اتوماسیون اداری
علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 37178-051 داخلی 334 یا 331 تماس حاصل نمایند و یا از طریق ورود به صفحه درخواست دمو انتخاب گزینه فروش ویژه، در بخش نرم افزار درخواستی اطلاعات خود را تکمیل نمایند تا کارشناس ما با آنان ارتباط بگیرند.

درخواست دمو جشنواره فروش اتوماسیون اداری

انتخاب برترین ها هستیم