در کسب و کارمان کجا از BPMS استفاده کنیم؟

با استفاده از BPM  که به سرعت و به راحتی هر وظیفه را انجام می دهد. شما می توانید برای هر پروژه در هر بخش از مدیریت فرآیند تجارت استفاده کنید. چند نمونه:

  • خرید و تأمین مالی

برای به حداکثر رساندن درآمد ، مدیریت صحیح دارایی های مالی ضروری است. نرم افزار BPM می تواند هزینه را مدیریت و ردیابی کند ، همچنین بر تامین کننده ها و پیمانکاران فرعی نظارت کند BPM به شما اجازه می دهد تا فعالیت های کلیدی مانند صورتحساب ، خرید ، پرداخت ها ، بودجه و حتی هزینه های سفر را نظارت و هماهنگی کنید.

  • منابع انسانی

BPM  نظارت بر داده های مهم کارمندان مانند تاریخ آموزش ، تعطیلات ، اجاره منابع انسانی و ارزیابی عملکرد را برای منابع انسانی آسان می کند. با مدیریت فرایندهای تجاری ، همه این فرایندها سریعتر ، سازگارتر و کارآمدتر می شوند.

  • بازاریابی و فروش

استفاده از BPM موجب صرفه جویی در وقت و منابع ارزشمند از بازاریابی و فروش می شود. مدیریت فرایندهای تجاری فرآیندهای پیش فروش را ساده تر می کند در حالی که به کارمندان اجازه می دهد سریعاً به نیاز مشتری پاسخ دهند. بیشتر اوقات ، مدیریت فرایندهای تجاری در کمپینهای تبلیغاتی ، برای برآورده کردن نیازهای مشتری ، در عرضه سهمیه ، بازاریابی ، راه اندازی محصولات جدید و مدیریت کلی فرایند فروش استفاده می شود.

  •  ارتباط با مشتری

بخش ارتباط با مشتری از نرم افزار BPM برای عیب یابی و ارائه اطلاعات فعلی و دقیق مشتری استفاده می کند. با ادغام صحیح نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار ، BPM می تواند به این بخش کمک کند تا به طور خودکار و سازماندهی فعالیت های کلیدی مانند دستیابی به مشتریان جدید ، مدیریت تماس ، رسیدگی به شکایات مشتری ، تصویب اعتبار و مدیریت وظیفه را انجام دهد.