نرم افزار BPMS رایگان

نرم افزار BPMS رایگان
5/5 - (2 امتیاز)

جستجوی نرم افزار BPM می تواند یک فرآیند پیچیده باشد، که نیاز به ساعت ها تحقیق و هزینه های زیاد دارد. محبوب ترین سیستم های BPM، قابلیت های پیشرفته  ای دارند و بیشتر از آنچه سازمان های غیر تجاری لازم دارند ، راه حل ارائه می دهند . خوشبختانه، تعدادی زیادی نرم افزار BPMS رایگان و  منبع باز (open source) وجود دارد که در اینجا آنها را معرفی می کنیم.

BPMS مخفف “نرم افزار مدیریت فرآیند تجارت” یا “سیستم مدیریت فرآیند تجارت” است. BPMS ابزاری برای پیاده سازی روشهای مدیریت جهت بهبود فرایندهای تجاری سازمان از طریق شناسایی ، مدلسازی ، اتوماسیون ، تجزیه و تحلیل و اندازه گیری عملکرد است.

مزیت اصلی BPMS این است که کاربران این فرصت را دارند تا از طریق ابزارهای ساده و شهودی فعالانه در بهبود فرایندهای تجاری شرکت کنند. همه این مزایا به دلیل سه مولفه احتمالی امکان پذیر است: ابزار ساخت فرآیند ، اجرای آنها (سیستم عامل) و نظارت (کتابخانه فرآیند).

نرم افزار BPMS رایگان

نرم افزار BPMS رایگان

نرم افزار BPMS رایگان به محصولاتی اطلاق می شود که توسط ارائه دهنده بصورت رایگان ارائه می شود. این پیشنهادات معمولاً نسخه های کوتاه شده از نسخه های تخصصی یا سازمانی هستند و عملکردهای اساسی را ارائه می دهند که کاربران را قادر می سازد تا گزارش ها یا تجسم داده ها را تولید کنند. 

ابزارهای تجاری BPMS معمولاً عملکرد کمتری نسبت به همتایان منبع باز(open source) خود ارائه می دهند ، اما اگر محصولی باشد که قبلاً در نظر داشتید ، بیشتر از یک نسخه آزمایشی رایگان سود می برند.

درحال حاضر اگر در اینترنت شروع به جستجو کنید، قطعا خواهید دید که بسیاری از نرم افزار های BPMS بصورت رایگان در دسترس ما می باشد.

اما فرد یا شرکتی که بصورت رایگان از آن استفاده می کنند قطعا به مشکلاتی بر می خورد، نظیر:

1.پشتیبانی نکردن از زبان مثل فارسی                    

2.نبودن پشتیبانی

3.امنیت پایین

4.احتمال از دست رفتن اطلاعات

5. نداشتن کارایی لازم

6.عدم بروزرسانی

و… که مشکلات جبران ناپذیری ممکن است ایجاد کند.

BPMS منبع باز (open source) چیست؟

منبع باز نرم افزاری با کد منبع است که هرکسی می تواند آن را بازبینی ، اصلاح یا تقویت کند. این ابزارها برای دسترسی عموم طراحی شده اند و معمولاً توسط سازمانهایی با مأموریت خاصی در نظر گرفته شده ، مدیریت و نگهداری می شوند. راه حل های منبع باز BPM موجود در این لیست کامل هستند و لیستی گسترده از قابلیت ها را برای انواع مختلف کاربران ارائه می دهند.

راهنمای کامل انتخاب بهترین نرم افزار BPMS

انتخاب صحیح نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار در بازار شلوغ ، کاری خسته کننده است. تصمیمی نیست که به راحتی گرفته شود. انتخاب اشتباه نه تنها به معنای هدر رفتن سرمایه روی نرم افزار است ، بلکه می تواند به ساعت ها تلاش از دست رفته نیز منجر شود.

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، به مکان مناسب رسیده اید. در این مقاله تمام مواردی را که باید در مورد انتخاب نرم افزار مناسب مدیریت فرآیند کسب و کار بدانید به شما می گوید.

6 گزینه از بهترین نرم افزار های BPM در سال 2021

در اینجا اطلاعاتی اساسی در مورد برخی از بهترین نرم افزارهای BPM در سال 2021 خدمت شما ارائه می کنیم.

Kissflow

Kissflow یک نرم افزار BPM بدون کد است که دقیقا یک محل کار دیجیتال را ایجاد می کند. این امر به ساده سازی و خودکار سازی همه روش های کار، پروژه ها، پرونده ها و همکاری کمک می کند.

برخی از بهترین ویژگی های آن شامل داشبورد کاربرپسند ، الگوهای گزارش قابل تنظیم و یک طراح فرم پیشرفته است.

این برنامه قیمت های متفاوت، با قیمت 199 دلار در ماه را برای مشاغل مختلف با طیف گسترده ای از ویژگی ها و پایگاه کاربری آغاز می کند.

نرم افزار Kissflow

Processmaker

Processmaker یک راه حل BPM و گردش کار با low-code است که به شما امکان می دهد فرآیند های تجاری را طراحی، خودکار و مستقر کنید. برای شرکتهایی که به نرم افزار BPM آماده تولید در مقیاس سازمانی نیاز دارند، ایده آل است.

آنها سه برنامه قیمت گذاری دارند که از 1500 دلار درماه شروع می شود .

Zoho Creator

Zoho Creator یک برنامه توسعه با low-code است که به کاربران امکان می دهد فرم های سفارشی ایجاد کنند، گردش کار طراحی کنند و صفحاتی آموزنده ایجاد کنند. این بهترین گزینه برای شرکت هایی است که به دنبال راه حل های DIY هستند.

قیمت گذاری برای هر کاربر در هر ماه از 10 دلار تا 15 دلار است.

Nintex

Nintex تحول دیجیتال را برای SMB ها و بنگاه ها به واقعیت تبدیل می کند. این یک گزینه ابری را به همراه میزبانی سنتی خود ارائه داده است. برای کار در کنار ابزاری مانند Officce365 ، Sharepoint و Project Server طراحی شده است.

پلتفرم Nintex از قابلیت هایی برای گردش کار پیشرفته، فرم های مدرن، نقشه برداری و مدیریت فرآیندها، برنامه های تلفن همراه و RPA برخوردار است .

مجموعه Nintex محصولات مختلفی دارد که قیمت آنها از 850 دلار در ماه آغاز می شود .

Bizagi

Bizagi راه حل های اتوماسیون را برای شرکت ها در قالب سه محصول ارائه می دهد :     

BizagiModeler

BizagiStudio

Bizagi Automation

Bizagi گزینه های میزبانی ابری و همچنین پیش فرض را ارائه می دهد.

Bizagi قیمت گذاری را در وب سایت خود نمایش نمی دهد و از شما می خواهد که برای اطلاع از قیمت محصولات با آنها تماس بگیرید.

نرم افزار Bizagi

Bpm’online

Bpm’online یک نرم افزار، BPM برای شرکت ها است. یا می تواند به عنوان محصولات جداگانه bpm’online marketing ، bpm’online sales و bpm’online service خریداری شود.

یا به عنوان یک گزینه بسته با bpm’online studio خریداری شود.

هم میزبانی پیشفرض و هم میزبانی مبتنی بر ابر را ارئه می دهد.

Bpm’online studio دارای یک نسخه رایگان و نسخه سازمانی به مبلغ 25 دلار برای هر کاربر در ماه است.

سخن پایانی

در همین راستا، سماتوس که خود یکی از صاحب نظران در حوزه BPMS می باشد، نرم افزار bpms پیوند را ارائه کرده است.

سامانه فرآیند ساز پیوند متشکل از سه زیر سامانه فرم ساز، گردش فرم و گزارش ساز می باشد و برای الکترونیکی کردن فرآیند های سازمانی طراحی شده است .

که از طریق وب سایت سماتوس می توانید به راحتی در خواست دموی خود را ثبت کنید .

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

Call Now Button